Nadchodzące wydarzenia

Sala ćwiczeń

Chcielibyśmy się pochwalić, że zakupiliśmy profesjonalny sprzęt do ćwiczeń.

 

Od dziś Goście naszego hotelu mogą u nas aktywnie spędzać czas.

Nowa karta menu

W naszej hotelowej restauracji na dobre zagościły letnie smaki!

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dziś mamy zupełnie NOWĄ KARTĘ MENU pełną lekkich i smacznych dań m.in. zupa krem z kapusty włoskiej z kminkiem i wędzonym pstrągiem, a także poliki wołowe duszone w sosie burgundzkim.

Dla naszych najmłodszych gości także przygotowaliśmy nowe propozycje.

Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli w godz. 13-15 zapraszamy na LUNCH TIME, dwudaniowy zestaw obiadowy w stałej cenie 28 PLN.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.

Wystawa w Hotelu Vulcan

W czwartek 13 lipca zapraszamy na wernisaż w Bunkrze pod Hotelem Vulcan

„ZŁAMANE SZKŁO PŁYNIE” i „UŁOŻENIE” to dwie prace dyplomowe site-specific wpisane w przestrzeń poniemieckiego bunkru znajdującego się pod Hotelem Vulcan. Realizacje swobodnie nawiązują do specyfiki zastanej architektury wnętrza obiektu. W przestrzeni znalazły się projekcje wideo, dźwięk, a także minimalistyczne obiekty z takich materii jak: kauczuk, drewno, szkło, papier fotograficzny, zapach. Ich obecność i ułożenie stanowią pewną wskazówkę dla odczytania zakodowanej narracji. Niemniej jednak labirynty korytarzy, które rozchodzą się jak echa, tworzą scenę dla poszukiwań i budowy własnego obrazu - przestrzeni poruszania się i myślenia.

Historia Stoczni Szczecińskiej do roku 1982

Do końca roku możemy podziwiać instalację postawioną przed naszym hotelem przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie, dotyczącą historii Stoczni Szczecińskiej aż do roku 1982.

Wystawa jest nam tym samym bliska, bo nazwa naszego hotelu,  jak wiadomo nie jest przypadkowa i nawiązuje
do historii tego miejsca.