Nadchodzące wydarzenia

7 dni + 7 nocy

Promocja 7 nocy + 7 dni w Hotelu Vulcan.

pierniki

Zapraszamy na wspólne ozdabianie świątecznych pierników.

Bal sylwestrowy w Hotelu Vulcan

SYLWESTER 2017 W HOTELU VULCAN!
Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów.
Zabawa do białego rana gwarantowana!

 

Oferta specjalna! Dla grup od 4 osób - 300 PLN za osobę.

 

Menu sylwestrowe

Oferta pracy - POKOJOWE

Do Hotelu VULCAN zlokalizowanego przy ulicy Druckiego-Lubeckiego, poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku POKOJOWA.

Oczekiwania: gotowość do pracy fizycznej, wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie do pracy i współpracowników, sumienność i uczciwość, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy również w weekendy, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków: dbanie o czystość w pokojach hotelowych oraz częściach wspólnych.

Oferujemy: zdobycie bezcennego doświadczenia, praca w przyjaznej atmosferze, stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.

 

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, a nasza oferta Cię zainteresowała - aplikuj! Być może szukamy właśnie Ciebie. Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF, zatytułowanego imieniem i nazwiskiem oraz opisem stanowiska na mail: bankiety@hotel-vulcan.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002, Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Hotel Vulcan.

Sala ćwiczeń

Chcielibyśmy się pochwalić, że zakupiliśmy profesjonalny sprzęt do ćwiczeń.

 

Od dziś Goście naszego hotelu mogą u nas aktywnie spędzać czas.

Nowa karta menu

W naszej hotelowej restauracji na dobre zagościły letnie smaki!

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dziś mamy zupełnie NOWĄ KARTĘ MENU pełną lekkich i smacznych dań m.in. zupa krem z kapusty włoskiej z kminkiem i wędzonym pstrągiem, a także poliki wołowe duszone w sosie burgundzkim.

Dla naszych najmłodszych gości także przygotowaliśmy nowe propozycje.

Dodatkowo od poniedziałku do niedzieli w godz. 13-15 zapraszamy na LUNCH TIME, dwudaniowy zestaw obiadowy w stałej cenie 28 PLN.

 

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.

Wystawa w Hotelu Vulcan

W czwartek 13 lipca zapraszamy na wernisaż w Bunkrze pod Hotelem Vulcan

„ZŁAMANE SZKŁO PŁYNIE” i „UŁOŻENIE” to dwie prace dyplomowe site-specific wpisane w przestrzeń poniemieckiego bunkru znajdującego się pod Hotelem Vulcan. Realizacje swobodnie nawiązują do specyfiki zastanej architektury wnętrza obiektu. W przestrzeni znalazły się projekcje wideo, dźwięk, a także minimalistyczne obiekty z takich materii jak: kauczuk, drewno, szkło, papier fotograficzny, zapach. Ich obecność i ułożenie stanowią pewną wskazówkę dla odczytania zakodowanej narracji. Niemniej jednak labirynty korytarzy, które rozchodzą się jak echa, tworzą scenę dla poszukiwań i budowy własnego obrazu - przestrzeni poruszania się i myślenia.