Organizacja imprez okolicznościowych – wesela, komunie itp.

 

imprezy okolicznościowe szczecin

Organizacja imprez okolicznościowych

 

Jeżeli marzysz o niezapomnianym przyjęciu, profesjonalnie zorganizowanym spotkaniu biznesowym czy eleganckim bankiecie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Od wielu lat zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych o charakterze prywatnym (wesele, komunia i inne) oraz biznesowym (bankiety, gale itp.). Nasz personel zapewni profesjonalną obsługę i dołoży wszelkich starań, aby przyjęcie stało się niezapomnianym wydarzeniem.


Zróżnicowanie sal pod względem wielkości zapewnia wiele możliwości w aranżacji zarówno dużych przyjęć, jak i kameralnych spotkań. Przy organizacji wesel oraz innych wydarzeń wraz z szefem kuchni ustalamy odpowiednie menu, uwzględniając  Twoje preferencje kulinarne. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także kącik zabaw dla dzieci oraz przyhotelowy ogródek z huśtawkami.

Twoje zadowolenie daje nam największą satysfakcję. Nasze bogate doświadczenie zawodowe daje gwarancję profesjonalnie zorganizowanego przyjęcia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Gości. 

imprezy okolicznościowe szczecin

Bankiety i spotkania okolicznościowe

 

Wszystkie imprezy okolicznościowe organizujemy, podchodząc do nich w sposób indywidualny, dbając przy tym o najmniejszy szczegół. Nasz hotel to idealne miejsce na organizację wydarzeń zarówno w formie w hucznego przyjęcia, jak i kameralnego spotkania w gronie rodziny. Dołożymy wszelkich starań, abyś wyjątkowy dzień spędził w miłej atmosferze. 


Dysponujemy nową salą bankietową z zapleczem gastronomicznym, która idealnie nadaje się do organizacji wesel czy innych imprez okolicznościowych do 250 osób z możliwością wyboru stołów okrągłych lub w klasycznym ustawieniu oraz miejscem na zabawę z wyśmienitą kuchnią. Mamy również doświadczenie w organizacji eleganckich wydarzeń biznesowych, które często towarzyszom szkoleniom, warsztatom, sympozjom i konferencjom odbywającym się w naszych salach konferencyjnych.

imprezy okolicznościowe szczecin

Wesela – organizacja wesel

Doskonale wiemy, co zrobić, aby dzień ślubu i wesela był wyjątkowy. Przez cały ten czas jesteśmy z Wami i służymy radą na każdym etapie przygotowań. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień pozostał na długo w pamięci jako miłe wspomnienie. Nasz Szef Kuchni osobiście zadba o najwyższą jakoś serwowanych dań, dopasowując menu tak, by zachwyciło wszystkich Gości. Możemy zaoferować kompleksową organizację przyjęcia weselnego – dekoracje sali weselnej, tort, wynajem samochodów, oprawę muzyczną, organizację dodatkowych atrakcji, np. fotobudki, atrakcje dla dzieci. Dodatkowo hotel oferuje komfortowe noclegi w Szczecinie, dzięki czemu goście od razu po udanej zabawie będą mogli udać się na odpoczynek.


W sali bankietowej możemy komfortowo ugościć do 250 osób z możliwością wyboru rodzaju stołów z wydzieloną częścią podłogi na parkiet taneczny. Sala jest w pełni  klimatyzowana i wyposażona w eleganckie, nastrojowe oświetlenie. W przestronnej Restauracji Hotelu Vulcan, która posiada wyjście na taras, mamy możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego do 80 osób w różnych konfiguracjach ustawienia stołów.


Parze Młodej nocleg w apartamencie oferujemy gratis! Parking dla gości dostępny jest za darmo.