Wesela, komunie i inne imprezy okolicznościowe w Szczecinie

 

imprezy okolicznościowe szczecin

Organizacja imprez okolicznościowych

 

Hotel Vulcan jest miejscem, w którym zorganizowano wiele udanych wesel, komunii oraz innych imprez okolicznościowych i towarzyskich.

Personel hotelu wie doskonale, na czym polega satysfakcja z uczestnictwa w perfekcyjnie zorganizowanym spotkaniu z przyjaciółmi, rodziną lub partnerami w biznesie. Posiadamy duże sale bankietowe mogące pomieścić wielu Gości, a także mniejsze i bardziej kameralne sale, odpowiednie dla spotkań w mniejszym gronie. Dzieci są u nas mile widziane – dobrze spędzą czas w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw. Szef kuchni, dumny z prowadzenia jednej z najlepszych hotelowych restauracji w Szczecinie, zechce poznać Państwa propozycje na dania lub sam zaproponuje przepisy, które zadowolą najbardziej wybrednych smakoszy.

Doświadczenie Hotelu Vulcan w profesjonalnym przygotowaniu każdej imprezy okolicznościowej pozostawia u naszych Gości dobre wrażenia oraz historie do opowiedzenia znajomym.

Twoje zadowolenie daje nam największą satysfakcję. Nasze bogate doświadczenie zawodowe daje gwarancję profesjonalnie zorganizowanego przyjęcia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb Gości. 

imprezy okolicznościowe szczecin

Hotel w Szczecinie odpowiedni dla Twojej imprezy

 

Każde spotkanie jest wyjątkowe z powodu Gości. Organizując imprezę okolicznościową, nie polegamy zatem wyłącznie na wieloletnim doświadczeniu w ich przygotowywaniu, ale słuchamy naszych Gości i dokładamy starań, aby ich pomysł na wesele czy bankiet w Hotelu Vulcan, został zrealizowany zgodnie z życzeniem.

Wystrój sali, przebieg wydarzenia, etykieta i właściwy czas dla każdego zdarzenia na przyjęciu, to nasz standardowy katalog dobrych praktyk. Zespół pracowników hotelu może zadbać o spełnienie wszystkich zaplanowanych działań, jednak uważamy, że nasi Goście, gdy tylko będą tego chcieli, mogą nie tylko zlecić nam pełną organizację imprezy, ale sami się w nią włączyć.

imprezy okolicznościowe szczecin

Wesela w Szczecinie

Spośród wszystkich imprez okolicznościowych, które organizujemy w Hotelu Vulcan – organizację wesel traktujemy szczególnie. Emocje towarzyszące świętowaniu zawarcia małżeństwa udzielają się wszystkim. Ten szczególny dzień wymaga specjalnej oprawy. Goście oczekują doskonałego przebiegu i organizacji wesela, aby móc wspominać ten dzień i opowiadać o nim także swoim wnukom.

Jeżeli pragniesz zorganizować wesele w Szczecinie, gorąco zapraszamy do naszego hotelu. Posiadamy wiedzę oraz niezbędne zasoby. Sala bankietowa pomieści nawet 250 osób, posiada także część przeznaczoną dla tańczących. Pomieszczenie jest klimatyzowane, a w ciepły, letni wieczór z pewnością warto będzie odwiedzić taras. Goście weselni docenią wystrój wnętrza oraz jakość dań serwowanych przez szefa kuchni, a przede wszystkim tort weselny. Nocleg znajduje się na miejscu, tak samo jak wypożyczalnia samochodów, a w czasie uroczystości weselnych parking dla Gości jest bezpłatny.

Wesele w Hotelu Vulcan ma również tradycję: Para Młoda otrzymuje gratis apartament do własnej dyspozycji!