Restauracja Vulcan – miejsce wyjątkowych spotkań 

 

restauracja hotel vulcan, Miejsce wyjątkowych spotkań

Restauracja w Szczecinie dla wyjątkowych spotkań

 

Każde z dań przygotowywanych w restauracji Vulcan to mistrzowska kompozycja smaków i aromatów. Nasz szef kuchni osobiście dba o najwyższą jakość serwowanych dań.

Restauracja jest doskonałym miejscem na:

 

krawat

 - biznesowy lunch,

 

ludziki - spotkanie firmowe,

 

widelec - rodzinny obiad,

 

tort - przyjęcie okolicznościowe,

 

kieliszek - kolację we dwoje.

Gwarantujemy, że serwowane posiłki
zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie

Bogactwo smaków, profesjonalna obsługa i przyjemna atmosfera w jednym miejscu – serdecznie zapraszamy do restauracji Vulcan. 

Wyjątkowa restauracja

 

Wyjątkowa restauracja

Nietuzinkowy charakter naszego hotelu nawiązujący do dawnej Stoczni Vulcan i morski klimat wnętrza sprawiają, że jest to jedyne takie miejsce w Szczecinie. Przestronna restauracja łączy w sobie elementy marynistyczne z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu posiłek spożywany w tych wnętrzach jest prawdziwą przyjemnością.

Menu jest wciąż wzbogacane, a dania przygotowywane są w oparciu o sezonowość produktów. Naszym Gościom proponujemy niepowtarzalny kunszt smaków tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej.

 

Menu naszej restauracji

Restauracja Hotelu Vulcan to przestronne i klimatyzowane wnetrze

Niezwykłe miejsce

 

Restauracja Hotelu Vulcan to przestronne i klimatyzowane wnętrze, które kusi atrakcyjnym i eleganckim, nawiązującym do historii miejsca wystrojem. W połączeniu z wyjściem na taras tworzy to rewelacyjną przestrzeń do organizacji różnego typu przyjęć. Dlatego zajmujemy się organizacją wesel, bankietów, komunii i innego rodzaju wydarzeń o charakterze prywatnym oraz biznesowym.

Sala znajduje się na parterze z przeznaczeniem do organizacji imprez do 200 osób w różnych konfiguracjach ustawienia stołów:

80 osób z miejscem do tańczenia - 80 osób z miejscem do tańczenia

120 osób - 120 osób

150 osób - 150 osób

70 osób z miejscem do tańczenia - 70 osób z miejscem do tańczenia

200 osób - 200 osób