Restauracje w Szczecinie

 

restauracja hotel vulcan, Miejsce wyjątkowych spotkań

Restauracja w Szczecinie dla wyjątkowych spotkań

 

Każde z dań przygotowywanych w restauracji Vulcan to mistrzowska kompozycja smaków i aromatów. Nasz szef kuchni osobiście dba o najwyższą jakość serwowanych dań.  

Restauracja jest doskonałym miejscem na: 

 

krawat

 - biznesowy lunch,

 

ludziki - spotkanie firmowe,

 

widelec - rodzinny obiad,

 

tort - przyjęcie okolicznościowe,

 

kieliszek - kolację we dwoje.

Gwarantujemy, że serwowane posiłki
zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie

Bogactwo smaków, profesjonalna obsługa i przyjemna atmosfera w jednym miejscu – serdecznie zapraszamy do restauracji Vulcan. 

Wyjątkowa restauracja

 

Restauracja z autorskim menu

Wnętrze restauracji w swoim wystroju nawiązuje do charakteru miasta położonego nad morzem oraz legendy Stoczni Szczecińskiej. Elementy marynistycznego wystroju wnętrza łączą się z nowoczesnym stylem. Miejsce sprzyja rozmowie i delektowaniu się zamówionym daniem.

Kuchnia przygotowuje menu zgodnie z aktualną porą roku. Wszystkie składniki podawanych dań są świeże i przygotowane przez doświadczonych kucharzy. Naszym Gościom proponujemy niepowtarzalny kunszt smaków tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Karta dań zawiera zarówno znane potrawy, jak również specjalności właściwe wyłącznie restauracji Hotelu Vulcan. Planując wybór restauracji w Szczecinie, zapoznaj się z naszym menu.

 

Menu naszej restauracji

Restauracja Hotelu Vulcan to przestronne i klimatyzowane wnetrze

Miejsce, które polubisz

 

Dbamy o dobre samopoczucie i apetyt naszych Gości. Restauracja jest klimatyzowana i posiada bezpośrednie wyjście na taras z widokiem. Jest miejscem przestronnym i urządzonym ze smakiem. Doceniają to również Goście, którzy organizują tu różnego rodzaju bankiety, wesela i przyjęcia okolicznościowe. Restauracja znajduje się na parterze Hotelu Vulcan i może pomieścić 200 osób.

 

80 osób z miejscem do tańczenia - 80 osób z miejscem do tańczenia

120 osób - 120 osób

150 osób - 150 osób

70 osób z miejscem do tańczenia - 70 osób z miejscem do tańczenia

200 osób - 200 osób